Jsme pro vás ti praví?

Jsme malá a mladá firma s bohatými zkušenostmi v oblasti veřejných zakázek a dotací, kde najdete přátelský tým a příjemné pracovní prostředí. I přes to, že jsme mladí a malí, pracujeme na velkých a zajímavých projektech, které dále posouvají nás i naše klienty.

Oceňujeme, když jsou naši kolegové orientovaní na výsledek a nechodí do práce si pracovní dobu jenom odsedět.

K odměňování patří i standartní benefity jako stravenkový paušál, možnost práce z domu, notebook, telefon.

Podívejte se na výpis aktuálně otevřených pozic

Pokud vás některá z nabídek zaujme, pošlete nám na e-mail info@tendera.cz pár vět o sobě a vaše CV. Pokud to po prvotním kontaktu bude fungovat, pozveme vás do našich kanceláří v Brně na České. Když to bude fungovat i po o osobním setkání, už vám u nás budeme chystat židli.

Poradce pro veřejné zakázky

Co u nás budete dělat?

- kompletně administrovat veřejné zakázky v režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a podle pravidel dotačních programů

- komunikovat s klienty z veřejného i soukromého sektoru a poskytovat jim poradenství v oblasti veřejných zakázek

    Co nabízíme?

    - zajímavou a odpovědnou práci, kde budete neustále získávat nové informace napříč různými obory

    - dlouhodobou spolupráci

    - příjemné pracovní prostředí v centru Brna

    - pružnou pracovní dobu

    - možnost práce z domu až 2 dny v týdnu

    - 5 týdnů dovolené

    - příspěvek na stravování

    - příspěvek na penzijní připojištění nebo dovolenou

    - vzdělávací kurzy a školení

      Jak si Vás představujeme?

      - máte povědomí o zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

      - orientujete se v rozhodovací praxi a komentářové literatuře

      - máte zkušenosti s administrací veřejných zakázek

      - jste aktivní řidič – řidičské oprávnění skupiny B

      - máte dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

        Brigáda nebo odborná praxe

        - získáte praktické zkušenosti v oblasti veřejných zakázek a dotací

        - budete pracovat na svém rozvoji a spolupracovat s poradci pro výběrová řízení při administracích veřejných zakázek

        - naučíte se připravovat podklady pro výběrová řízení

        - přátelský kolektiv

        - kancelář v centru Brna

        - získání odborné praxe

        - flexibilní pracovní dobu

        - možnost nástupu na plný úvazek po ukončení studia

        - spolupráci na smysluplných projektech z různých oblastí podporujících regionální rozvoj, konkurenceschopnost podnikatelů, ale i na projektech se silným sociálním akcentem

        Koho hledáme?

        - studentky či studenty 4. nebo 5. ročníku vysoké školy, kteří se chtějí v budoucnu věnovat veřejným zakázkám nebo dotacím

        Projektový manažer HPP

        Orientujete se v oblasti dotací a veřejných rozpočtů? Máte reprezentativní vystupování a rádi komunikujete s klienty? Chcete se podílet na zajímavých projektech našich klientů? Na hlavní pracovní poměr hledáme člověka, který je nadšený pro svoji práci, má tah na branku a cit pro obchod.

        Co vás čeká v prvních třech měsících?

        • seznámíte se s firemní kulturou a interními procesy,
        • naučíte se vyhledávat a analyzovat Plány rozvoje obcí,
        • naučíte se orientovat v dotačních výzvách a zpracovávat analýzy dotačních příležitostí,
        • budete vyhledávat nové obchodní příležitosti,
        • budete komunikovat s klienty a posuzovat jejich představy a záměry,
        • naučíte se pracovat s elektronickými nástroji jako je EZAK, NEN, CDD, ISKP 2014+

        Kde budete po prvním roce?

        • budete samostatně posuzovat investiční záměry veřejného a neziskového sektoru,
        • vhodné investiční záměry budete doporučovat k realizaci, vyhledávat vhodné dotační příležitosti,
        • investiční záměry budete posouvat dál – připravovat žádosti o dotaci, povedete klienta od první fáze přípravy projektu až k úspěšné realizaci,
        • budete se podílet na realizaci projektu

        Co k tomu potřebujete?

        • tah na branku, schopnost zaujmout,
        • schopnost učit se nové věci a rychle se adaptovat na měnící se pravidla,
        • ochotu pracovat ve vysokém tempu a schopnost dotahování věcí do konce,
        • příjemné a seriózní vystupování, pro klientský přístup,
        • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
        • zodpovědný a pečlivý přístup
        • časovou flexibilitu v návaznosti na aktuální potřeby klienta

        Projektový manažer - externí spolupráce

        Tato pozice je určena pro externí spolupráci.

        Orientujete se v oblasti dotací a veřejných rozpočtů? Máte reprezentativní vystupování a rádi komunikujete s klienty? Chcete se podílet na zajímavých projektech našich klientů? Hledáme na externí spolupráci člověka, který je nadšený pro svoji práci, má tah na branku a cit pro obchod.

        • budete vyhledávat nové obchodní příležitosti,
        • budete komunikovat s klienty a posuzovat jejich představy a záměry

        • kompletně se postaráte o investiční záměry – budete připravovat žádosti o dotaci, provedete klienta od první fáze přípravy projektu až k úspěšnému překlopení projektu do realizační fáze